Motomorfozy – autorski projekt Motosapiens [filmy]

Motomorfozy to nasza odpowiedź na potrzeby motocyklistów.

Teoria teorią, można dużo mówić o kaskach motocyklowych czy odzieży motocyklowej, ale przeważnie podczas zakupów, dobranie idealnego dopasowanego rozwiązania nie jest wcale takie proste!

Podoba ci się kask motocyklowy, chwalony na forach internetowych? Podczas pierwszych przymiarek w sklepie może się okazać, że nie pasuje do twojego niepowtarzalnego kształtu głowy i klops, trzeba szukać dalej. Sprzedawcy w sklepach motocyklowych są przeważnie bardzo pomocni, nie zawsze jednak mają czas, żeby skupić się maksymalnie na jednym kliencie.

Z odsieczą nie tylko dla początkujących motocyklistów przychodzą Motomorfozy! Ruszamy na zakupy z chętnymi osobami i nagrywamy cały proces krok po kroku pokazując widzom jak idealnie dobrać odzież motocyklową. Nasz projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem i opublikowana seria filmów, otworzyła oczy nie jednemu motocykliście.

Zapraszamy do oglądania i komentowania. Zgłoszenia do Motomorfoz przyjmujemy pod adresem [email protected]

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Jeśli potrzebujecie pomocy w zakupach, a nie macie ochoty występować przed kamerą – jesteśmy w stanie pomóc wam w zakupach, w tej opcji oczywiście odpłatnie. Napiszcie do nas, a wycenimy taką usługę!
Sprawdź jak wymienić olej w samochodzie – poradnik krok po kroku

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

   Motorecenzje
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło
   Porównaj produkty
   • Total (0)
   Porównaj
   0