O nas

Motorecenzje to najnowszy projekt ekipy Motosapiens.

Co nas wyróżnia?
NIEZALEŻNOŚĆ!

Nie sprzedajemy niczego poza gadżetami z naszym logo i powierzchnią reklamową na portalu. Nie posiadamy własnego sklepu motocyklowego, nie działamy na żadne zlecenie, ani w niczyim interesie.
Naszym celem jest stworzenie NIEZALEŻNEJ platformy, która zbierze w jednym miejscu prawdziwe recenzje motocyklistów, a jednocześnie na dalszym etapie przekieruje ich do zewnętrznego sklepu z najlepszą ofertą.

Recenzje przygotowane przez naszą ekipę opierają się na własnych doświadczeniach i zdobywanej latami wiedzy. Mają na celu wsparcie i edukację motocyklistów podczas podejmowania decyzji zakupowych. Pamiętajcie jednak, że najwyżej oceniany produkt, nie spełni swoich funkcji, jeśli nie będzie dobrze dopasowany do indywidualnego kształtu każdego z nas. Zakupy motocyklowe to często sztuka kompromisu, dlatego stawiamy na świadomy motocyklizm i edukację, prowadząc takie projekty jak Motomorfozy, czy Pogromcy Ciuchów.

MOTOSAPIENS

Motosapiens jest niezależnym, hobbystycznym projektem, powołanym do życia i realizowanym przez pasjonatów motocykli. Prowadzimy krucjatę, której celem jest budowanie “świadomego motocyklizmu” i wyjście poza schematy narzucane przez reklamodawców i specjalistów od marketingu.

Nie jesteśmy związani z żadną firmą, marką, ani redakcją. Na co dzień pracujemy w branży motoryzacyjnej, jednak MOTOSAPIENS jest poza wszelkimi strukturami i schematami. Nie mamy też żadnego sklepu i niczego nie sprzedajemy. Poprzez naszą działalność pragniemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem.

U nas znajdziecie wszystko co powinniście wiedzieć o kaskach, ubraniach motocyklowych i akcesoriach. Nasze filmy sprzedają wiedzę i autentyczne opinie prowadzących! BEZ marketingowego bełkotu.

Shoei, Arai, Alpinestars, Dainese, Rebelhorn, Adrenaline i inni konkurenci na tych samych zasadach? Nie produkujemy filmików reklamowych tylko UCZCIWE RECENZJE motocykli nowych i i używanych, kasków integralnych, sportowych, szczękowych, otwartych, kombinezonówkurtek motocyklowych, spodni i butów dla motocyklistów. Wybieramy produkty motocyklowe ze wszystkich marek dostępnych na rynku i nie ograniczamy się do żadnego dystrybutora, producenta, ani sklepu. Jedynym kryterium, którym się kierujemy to BEZPIECZEŃSTWO, więc nie zobaczycie u nas recenzji kasków z termoPLASTIKU, ani najtańszych kurtek z poliestru.

Nie mamy też monopolu na wiedzę. Nieustannie uczymy się i jesteśmy otwarci na konstruktywne dyskusje i inspirujące tematy.

Działamy niezależnie, kręcąc filmy w zaprzyjaźnionych miejscach na przykład sklepach motocyklowych i serwisach. Staramy się nie faworyzować, ani deprymować żadnego z wybranych produktów. Pracujemy tylko z produktami poprawiającymi poziom bezpieczeństwa motocyklisty i jego komfort, o pozostałych nie mówimy wcale.

Poruszamy tematy ważne i nie boimy się tematów kontrowersyjnych dla branży motocyklowej.  Zapraszamy do współpracy pasjonatów i ekspertów, którzy chcą przyłączyć się do naszego projektu.

Działamy hobbistycznie, ale dostajemy również pytania o płatne prezentacje. Jesteśmy otwarci na każdą formę wspólpracy, ale tylko na naszych zasadach. Szczegóły w zakładce WSPÓŁPRACA.

Jeśli podoba Ci się to co robimy zostań naszym patronem! https://patronite.pl/MotoSapiens

Zapraszamy na nasz kanał YouTube!

2 komentarze
 1. Ani jednej Kawy! Może warto zainteresować się Z900

 2. NIEZALEŻNOŚĆ buduje świadomość!
  Dziekujemy za wspanialy portal.
  Pozdrawiamy serdecznie

  Konkubina Jola & Maro Boro (Harley od Hondy „Rebel” + Suzi SV)

  P. S. A żona nadal w „Mietku”. Kupila sobie kurtke z napisem „znikajacy punkt”. Nie pije i nie pali. 😀

  Dodaj Odpowiedź

  Motorecenzje
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Porównaj produkty
  • Total (0)
  Porównaj
  0