O nas

Motorecenzje to najnowszy projekt ekipy Motosapiens.

Co nas wyróżnia?
NIEZALEŻNOŚĆ!

Nie sprzedajemy niczego poza gadżetami z naszym logo i powierzchnią reklamową na portalu. Nie posiadamy własnego sklepu motocyklowego, nie działamy na żadne zlecenie, ani w niczyim interesie.
Naszym celem jest stworzenie NIEZALEŻNEJ platformy, która zbierze w jednym miejscu prawdziwe recenzje motocyklistów, a jednocześnie na dalszym etapie przekieruje ich do zewnętrznego sklepu z najlepszą ofertą.

Recenzje przygotowane przez naszą ekipę opierają się na własnych doświadczeniach i zdobywanej latami wiedzy. Mają na celu wsparcie i edukację motocyklistów podczas podejmowania decyzji zakupowych. Pamiętajcie jednak, że najwyżej oceniany produkt, nie spełni swoich funkcji, jeśli nie będzie dobrze dopasowany do indywidualnego kształtu każdego z nas. Zakupy motocyklowe to często sztuka kompromisu, dlatego stawiamy na świadomy motocyklizm i edukację, prowadząc takie projekty jak Motomorfozy, czy Pogromcy Ciuchów.

MOTOSAPIENS

Motosapiens jest niezależnym, hobbystycznym projektem, powołanym do życia i realizowanym przez pasjonatów motocykli. Prowadzimy krucjatę, której celem jest budowanie “świadomego motocyklizmu” i wyjście poza schematy narzucane przez reklamodawców i specjalistów od marketingu.

Nie jesteśmy związani z żadną firmą, marką, ani redakcją. Na co dzień pracujemy w branży motoryzacyjnej, jednak MOTOSAPIENS jest poza wszelkimi strukturami i schematami. Nie mamy też żadnego sklepu i niczego nie sprzedajemy. Poprzez naszą działalność pragniemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem.

U nas znajdziecie wszystko co powinniście wiedzieć o kaskach, ubraniach motocyklowych i akcesoriach. Nasze filmy sprzedają wiedzę i autentyczne opinie prowadzących! BEZ marketingowego bełkotu.

Shoei, Arai, Alpinestars, Dainese, Rebelhorn, Adrenaline i inni konkurenci na tych samych zasadach? Nie produkujemy filmików reklamowych tylko UCZCIWE RECENZJE motocykli nowych i i używanych, kasków integralnych, sportowych, szczękowych, otwartych, kombinezonówkurtek motocyklowych, spodni i butów dla motocyklistów. Wybieramy produkty motocyklowe ze wszystkich marek dostępnych na rynku i nie ograniczamy się do żadnego dystrybutora, producenta, ani sklepu. Jedynym kryterium, którym się kierujemy to BEZPIECZEŃSTWO, więc nie zobaczycie u nas recenzji kasków z termoPLASTIKU, ani najtańszych kurtek z poliestru.

Nie mamy też monopolu na wiedzę. Nieustannie uczymy się i jesteśmy otwarci na konstruktywne dyskusje i inspirujące tematy.

Działamy niezależnie, kręcąc filmy w zaprzyjaźnionych miejscach na przykład sklepach motocyklowych i serwisach. Staramy się nie faworyzować, ani deprymować żadnego z wybranych produktów. Pracujemy tylko z produktami poprawiającymi poziom bezpieczeństwa motocyklisty i jego komfort, o pozostałych nie mówimy wcale.

Poruszamy tematy ważne i nie boimy się tematów kontrowersyjnych dla branży motocyklowej.  Zapraszamy do współpracy pasjonatów i ekspertów, którzy chcą przyłączyć się do naszego projektu.

Działamy hobbistycznie, ale dostajemy również pytania o płatne prezentacje. Jesteśmy otwarci na każdą formę wspólpracy, ale tylko na naszych zasadach. Szczegóły w zakładce WSPÓŁPRACA.

Jeśli podoba Ci się to co robimy zostań naszym patronem! https://patronite.pl/MotoSapiens

Zapraszamy na nasz kanał YouTube!

4 komentarze
 1. Ani jednej Kawy! Może warto zainteresować się Z900

 2. NIEZALEŻNOŚĆ buduje świadomość!
  Dziekujemy za wspanialy portal.
  Pozdrawiamy serdecznie

  Konkubina Jola & Maro Boro (Harley od Hondy „Rebel” + Suzi SV)

  P. S. A żona nadal w „Mietku”. Kupila sobie kurtke z napisem „znikajacy punkt”. Nie pije i nie pali. 😀

 3. I am sure you will like this 1site

  k23lartds11
  This game is a whole lot more fun when you have as many gems as you want.If you enjoy mobile games like this you need to check out this link

 4. tadalafil cost in canada cialis without a prescription

  Dodaj Odpowiedź

  Motorecenzje
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Porównaj produkty
  • Total (0)
  Porównaj
  0