Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem banera na naszym portalu, prosimy o kontakt na adres: [email protected].

Jesteśmy również otwarci na współpracę w zakresie tworzenia filmów motocyklowych. Nie jesteśmy jednak do kupienia i nie rzucamy się na każde zlecenie. Działamy na własnych zasadach, a wśród nich najważniejsza jest obiektywna prawda, którą przekazujemy w naszych filmach. Nie pracujemy na podstawie przygotowanego scenariusza i nie mówimy niczego, z czym się wewnętrznie nie zgadzamy.

Możesz zaryzykować i pokazać u nas swój produkt, sklep motocyklowy, serwis motocykli, czy zaprezentować usługę, o której warto powiedzieć i zdajesz się na nasze wyczucie tematu i specyficzne poczucie humoru.

Nie utrzymujemy się z Motosapiensa, więc jesteśmy wolni i zastrzegamy sobie prawo do przebierania w zleceniach i mówienia otwarcie również o wadach przekazanych produktów. To wszystko w imię „świadomego motocyklizmu”, dla dobra i z szacunku dla naszych odbiorców.

Jeśli podoba ci się to co robimy zostań naszym Patronem! https://patronite.pl/MotoSapiens

3 komentarze
 1. Wspanialy portal! Wspaniale twarze, wspanialy jezyk*!
  Elokwencja, prezentacja oraz jakosc „web-produkcji” na wysokim poziomie.
  Dziekuje & pozdrawiam serdecznie

  Maro Boro

  * ogladajac w dobie korony polskie portale motocyklowe – czytaj, kandydat kupil kamere i zaistnial online – musze przyznac, ze w walce z moim obrzydzeniem wzroslo zdecydowanie spozycie narkotykow i alkoholu. Dzieki Panstwu „wychodze na prosta”, aczkolwiek na opoznionym apex. 😀

 2. Witam & ciesze sie. Juz niedlugo recenzja – moto dla Pani – Suzuki SV650. Czekam na dodanie do bazy.

  Pozdrawiam & zycze milego weekendu & stay clean 😉

  Maro Boro

  Dodaj Odpowiedź

  Motorecenzje
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Porównaj produkty
  • Total (0)
  Porównaj
  0