Interkomy motocyklowe – kompendium wiedzy i testy zasięgów

Interkomy motocyklowe

Interkomy motocyklowe to temat rzeka. W tej serii staramy się krok po kroku omówić produkty dostępne na rynku najbardziej popularnych producentów. Cardo, Sena, Interphone, Midland, Uclear – omawiamy najpopularniejsze interkomy tych marek. W pierwszym odcinku jest dużo teorii na temat rodzajów połączeń, dodatkowych funkcji, najważniejszych parametrów na jakie należy zwrócić uwagę przy zakupie interkomu motocyklowego.

W drugim odcinku omawiamy najprostsze i najtańsze modele interkomów motocyklowych. Czym miedzy sobą się różnią, co oferują i na co należy zwracać uwagę? O tym dowiecie się z naszego filmu.

Zaawansowane modele interkomów motocyklowych wyróżniają się nie tylko ceną. Ilość połączeń konferencyjnych między motocyklistami, zasięg, jakość dźwięku i jakość wykonania to cechy, które je wyróżniają.

Czwarty odcinek jest naszym zdaniem najważniejszy i najciekawszy, ponieważ sprawdzamy w nim realny zasięg. To co deklarują producenci to tylko teoria, podczas gdy praktyka nie wygląda obiecująco. Testujemy w tym filmie zasięgi różnych marek i modeli interkomów motocyklowych, dlatego będziecie mogli sprawdzić, który z nich wypada najlepiej.

 

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

   Motorecenzje
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło
   Porównaj produkty
   • Total (0)
   Porównaj
   0